Wrzesień ze zmorką
Cześć
Tradycyjnie czas na przegląd moich prac inspiracyjnych.
Jak zwykle jest ich 3.
Zaczynając od końca - kartka w stylu vintage z makami, które zostały mi z wcześniejszej inspiracji.
Powstała
na bazie papieru kraft i Mintayów, naszego Producenta Miesiąca. Kwiaty i
liście z zestawów Heartfelt Creations dostępne w Sklepiku.

Tak inspirowałam w sierpniu - Aneta
Tym razem comiesięczne inspirowanie rozpoczęłam od małego notesu.
Ozdobiłam go delikatnie, dobierając do siebie odpowiednie kolory.
wykorzystałam elementy do wycinania firmy Mintay.
z wykorzystaniem tuszów Distress Ink. Niedawno pojawiły się w Sklepiku Gosi,
Sierpień u Dżastii
Witam serdecznie,
nadszedł czas podsumowania sierpnia, co niestety przypomina jednocześnie o końcu wakacji. Sierpień dał nam wiele słońca a tym samym wakacyjnych inspiracji i wspomnień, które przez najbliższy czas możemy uwieczniać w różnych formach.
A tymczasem przypomnę co dla Was zrobiłam w sierpniu, używając produktów Filigranki.
Na pierwszy rzut wykonałam parawan ze swoimi wakacyjnymi wspomnieniami.
Inspiracje sierpniowe - Agnieszka chanya13
Dzień dobry,
sierpień prawie za nami - czas wiec na podsumowanie.
Miesiąc sierpień był miesiącem z Filigrankami.
Rozpoczęłam od ślubnej kartki DL w pudełku:
Wykorzystałam:
Kolejna praca to ęxplodig box z okazji chrztu dla chłopca:
Wykorzystałam:
Ostatnia praca w sierpniu to przepisnik:
Wykorzystałam:
Pozdrawiam i zapraszam na inspiracje wrześniowe :)
Sierpień zmorki
Tradycyjnie zacznę od końca.
Prudukty:
Tak inspirowałam w lipcu - Aneta
Mam nadzieję, że Wam podobało się oglądanie moich prac, ponieważ mnie wiele radości
sprawiło ich robienie.
bazę - zakladkę shaker box od Anemone
turkusowy tusz do embossingu - Sizzix
szklane mikrokulki w kolorze jasnego różu
buteleczkę z precyzyjną końcówką
To jeden ze sposobów nadania nowego życia posiadanym już rzeczom.
Ze Sklepiku Gosi wykorzystałam:
białe gesso



























