poniedziałek, 21 września 2020

Wrzesień ze zmorką

Cześć 

Tradycyjnie czas na przegląd moich prac inspiracyjnych.
Jak zwykle jest ich 3.
Zaczynając od końca - kartka w stylu vintage z makami, które zostały mi z wcześniejszej inspiracji.
Powstała na bazie papieru kraft i Mintayów, naszego Producenta Miesiąca. Kwiaty i liście z zestawów Heartfelt Creations dostępne w Sklepiku.


 

 
 Tydzień wcześniej prezentowałam makowy LO, również z papierów Mintay, z kolekcji Love Letters.
 




 Kwiaty te same, co w powyższej pracy, nie będę linkować po raz kolejny ;)
 
Pierwszą wrześniową pracą był komplet kartka z pudełkiem. Z papierów Craft O'Clock Hello Beauty, ozdobione kwiatami z foamiranu, z dużą ilością ażurowych wycinanek.





 
Pozdrawiam serdecznie zaglądających :)
 

 
 

 

CZYTAJ DALEJ
czwartek, 27 sierpnia 2020

Tak inspirowałam w sierpniu - Aneta

 Dzień dobry!
Tym razem comiesięczne inspirowanie rozpoczęłam od małego notesu.
Ozdobiłam go delikatnie, dobierając do siebie odpowiednie kolory.

Ze sklepiku Gosi wykorzystałam:
zestaw papierów "Amidst the Roses"




Moją kolejną inspiracją był pop-up box card, do którego zrobienia
wykorzystałam elementy do wycinania firmy Mintay.






Przygotowałam także kurs, w którym pokazuję, jak można kolorować
z wykorzystaniem tuszów Distress Ink. Niedawno pojawiły się w Sklepiku Gosi, 
a ja baaardzo je lubię. Po więcej zapraszam do sklepikowej grupy na Facebooku. 😊

Zapraszam na moje kolejne sklepikowe inspiracje we wrześniu!

CZYTAJ DALEJ
poniedziałek, 24 sierpnia 2020

Sierpień u Dżastii

 Witam serdecznie,

nadszedł czas podsumowania sierpnia, co niestety przypomina jednocześnie o końcu wakacji. Sierpień dał nam wiele słońca a tym samym wakacyjnych inspiracji i wspomnień, które przez najbliższy czas możemy uwieczniać w różnych formach.

A tymczasem przypomnę co dla Was zrobiłam w sierpniu, używając produktów Filigranki.

Na pierwszy rzut wykonałam parawan ze swoimi wakacyjnymi wspomnieniami.

CZYTAJ DALEJ
niedziela, 23 sierpnia 2020

Inspiracje sierpniowe - Agnieszka chanya13

 Dzień dobry,


sierpień prawie za nami - czas wiec na podsumowanie.

Miesiąc sierpień był miesiącem z Filigrankami.

Rozpoczęłam od ślubnej kartki DL w pudełku:




Wykorzystałam:

papier

tekturka para młoda

tekturka ramka owalna

taśma 3D

białe róże

pudełko DL z okienkiem

Kolejna praca to ęxplodig box z okazji chrztu dla chłopca:




Wykorzystałam:

baza

papier

kwiaty białe sweetheart

róże błękitne

Ostatnia praca w sierpniu to przepisnik:




Wykorzystałam:

papier

dodatki do wycinania

kwiaty do wycinania

wykrojnik alfabet

Pozdrawiam  i zapraszam na inspiracje wrześniowe :)


 

CZYTAJ DALEJ
piątek, 21 sierpnia 2020

Sierpień zmorki

 Cześć
Pora na podsumowanie sierpniowych prac.
Tradycyjnie zacznę od końca.


 
Romantyczna i delikatna kartka z nowych papierów Craft O'Clock Hello Beauty. Dużo ażurków i lekka kompozycja kwiatowa pasują do nich idealnie.

Użyte produkty:

wykrojnik baner




Wcześniejszą inspiracją był przepiśnik na ciasta, który zrobiłam z myślą o sobie. Ma on kształt słoika, karty można dokładać wedle uznania, bo jest wiązany wstążką. Każda z kart jest przeznaczona na jeden przepis i ozdobiona tylko z przodu.


Prudukty:






Na pierwszą sierpniową inspirację przygotowałam kartkę z tekturową ramką od naszego Producenta Miesiąca, czyli Filigranek. Całość w stylu vintage, w odcieniach brązu.



Użyłam ze sklepu:







Pozdrawiam Was serdecznie.

CZYTAJ DALEJ
poniedziałek, 27 lipca 2020

Tak inspirowałam w lipcu - Aneta

Witam serdecznie!
Lipiec był dla mnie czasem eksperymentowania z mediami i formami.
Mam nadzieję, że Wam podobało się oglądanie moich prac, ponieważ mnie wiele radości
sprawiło ich robienie.

Pierwsza była zabawna zakładka ze zgredkami. Zakładka z shakerem.



Druga praca to zmediowane pudełko, wyglądające jakby pokryła je rdza.
To jeden ze sposobów nadania nowego życia posiadanym już rzeczom.

Ze Sklepiku Gosi wykorzystałam:
białe gesso




Serdecznie pozdrawiam i zapraszam w sierpniu!
 


CZYTAJ DALEJ
czwartek, 23 lipca 2020

Inspiracje lipcowe - Agnieszka chanya13

Dzień dobry,

jak ten czas szybko leci. Kolejny miesiąc za nami.
Tak, tutaj miesiąc kończy mi się 23 postem zbiorczym
a 24 rozpoczyna kolejny ;)
Ale ... może pokaże co przygotowałam dla Ciebie w lipcu.
Miesiąc rozpoczęłam prostą kartką komunijną
 i nowościami od Craft Passion:




Wykorzystałam:


Kolejna była kartka urodzinowa w pudełku z okienkiem:





Wykorzystałam:


I ostatnia praca, kartka ślubna DL w ozdobionym pudełku




Wykorzystałam:


Już dzisiaj zapraszam Cię na kolejne moje inspiracje.







CZYTAJ DALEJ
wtorek, 21 lipca 2020

Lipiec ze zmorką ;)

Cześć 

Pora na podsumowanie moich prac inspiracyjnych dla Sklepiku Gosi w miesiącu lipcu.
CZYTAJ DALEJ
TOP