Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Scrapboys. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Scrapboys. Pokaż wszystkie posty
piątek, 23 października 2020
CZYTAJ DALEJ
Inspiracje październikowe - Agnieszka chanya13
Dzień dobry,
kolejny miesiąc za nami, kolejny miesiąc bliżej wiosny ;)
Nie wiem jak Wy ale ja ten okres jesienno-zimowy tak przeliczam.
Ale wróćmy do podsumowania października:
ślubny exploding box - stęskniłam się za ślubnymi pracami,
mało ich było w tym roku:
Wykorzystałam:
Oraz prosta, męska kartka na 18 urodziny:
Wykorzystałam:
papier Craft O'Clock - Age of technology
Pozdrawiam Agnieszka chanya13
sobota, 22 lutego 2020
CZYTAJ DALEJ
Inspiracje lutowe - Agnieszka chanya13
Dzień dobry,
kolejny miesiąc przeleciał nawet nie wiem kiedy,
dlatego zapraszam Cię na podsumowanie miesiąca.
Na początek zaprezentuję 3 kartki komunijne w rozmiarze DL
Wykorzystałam:
Kolejna praca powstała z papierów Scrap Boys, było to moje pierwsze spotkanie z tą marką papierów, ale nie ostatnie. Kolejne inspiracje w przyszłym miesiącu.
Papiery mają przepiękną kolorystykę, piękne wzory oraz sporo elementów do wycinania
przekonaj się sama:
Wykorzystałam:
Ostatnia praca w miesiącu lutym, to urodzinowa kartka DL dla mężczyzny:
Wykorzystałam:
Pozdrawiam Agnieszka chanya13
piątek, 21 lutego 2020
CZYTAJ DALEJ
Luty - inspiracje zmorki
Cześć
Czas na podsumowanie moich inspiracji z miesiąca lutego.
Producentem miesiąca był Scrapboys i moja pierwsza inspiracja powstała z ich papierów.
Wybrałam kolekcję Dream Garden, bo bardzo podobają mi się jej delikatne odcienie i vintagowy klimat.
Produkty:
Druga
moja inspiracja wypadała w Walentynki i uznałam, że kartka z okazji 50
rocznicy ślubu będzie idealna jako praca o tematyce miłosnej.
Z pięknych papierów ScrapAndMe Nice Moments powstał taki oto komplet.
W tej pracy użyłam:
Na
dzisiejszą inspirację przygotowałam męską kartkę, z papierów Craft
O'Clock Era Techniki, które zaprojektowała nasza Kasia Kędzierska. Każdy
kto obejrzał detale na elementach do wycinania musi przyznać, ze się
naprawdę spisała na medal.
Kartka mocno postarzona, podarta, poplamiona.
Użyłam:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na marcowe posty naszego DT :)



















